0850 305 00 23

Royal Filo Car Rental - Hoşgeldiniz

Şanlıurfa Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Organizasyonlar ve çeşitli etkinlikler dahilinde kiralayabileceğiniz araçlar ile ilgili bilmeniz şart olan pek çok ayrıntı var. Aracın sağlam olduğundan emin olmalısınız. Bu yüzden anlaşma yaptığınız Şanlıurfa rent a car firmasının da güvenilir olması ehemmiyetlidir.

İhtiyacınıza göre kiralama işlemini 1 yada bir kaç günlük olarak yapabilirsiniz. Bir kaç günlük olarak gerçekleştirilen kiralama işlemi çoğu kez daha avantajlı ve ekonomik olmaktadır. Bilhassa de müessesesel müşteriler açısından değerlendirme yapacak olursak, müessesesel müşteriler daha çok filo olarak kiralama işlemini gerçekleştirmektedir ve bu şekilde daha uygun ücretli olmaktadır ancak bu yeniden de seçenek edilen firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Araç kiralama sürecinde üzerinde durulması gereken başlıca konuların başında da kontrat gelmektedir. Araç kiralama sözleşmesinde yer alan kimi koşul ve kararlar, hem alakalı yasalara göre belirlenmiş hem de hizmeti sağlayan araç firmasının özel olarak ilave ettiği şartlar olmaktadır. Dolayısıyla bir firma ile anlaşma sağladığınızda, sözleşmede yer alan tüm maddeleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

Urfa’da araç kiralamak istediğinizde öncelikli olarak emin bir firma bulmanız gerekiyor. Bunun için sokak sokak dolaşmak ve karşınıza çıkan rastgele bir oto kiralama şirketi ile anlaşmak iyi ve kolay bir çözüm olmayacaktır. Bunun yerine firmamızı biraz daha tanımanızı önerebiliriz. Zira bizler sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Urfa’da bulabileceğiniz güvenilir ve uygun fiyatlar sunan sayılı Şanlıurfa Oto Kiralama şirketlerinden birisi olma özelliğindeyiz. Bunu da sizler sayesinde muvaffak oluyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ile araç filomuzu yenilemiş bulunuyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde her türlü emel için araç kiralama işlemini gerçekleştirebilmenize imkan sağlıyoruz. Nitekim zengin araç filosuna sahip olan firmamız pek çok değişik müşteri profili ihtiyacını karşılamaktadır. Bu manada hem ferdi hem de müessesesel müşterilerimiz için uygun model seçeneklerimizi sunduğumuzu söyleyebiliriz. Üstelik değişken bir ücret aralığına sahibiz. Bu sayede düşük, orta yada yüksek fiyatlı kiralama işlemini de, bütçe vaziyetinize göre gerçekleştirebiliyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, ihtiyaç ve taleplerinizi bizlere belirttiğinizde de sizler için en makul fiyatlı ve belirttiğiniz kriterlere uygun araç modellerini sunmaya hazırız.

Şanlıurfa Oto Kiralama şirketi olarak uzun yıllardır Şanlıurfa’da hizmet veren firmamızın bir diğer ehemmiyetli özelliği ise müşterilerine adım adım kılavuzluk yapmasıdır. Bunun nedeni, pek çok müşterimiz kafasında sual işaretleri ile büromuza gelmektedir. Kiralama süreci konusunda olarak merak ettikleri pek çok sual oluyor. Kiralama yaparken ihtiyaç duyulan belgeler, araç kiralamak zor mu, araç kiralamak pahalı mı, uygun ücretli araç kiralama nasıl olur, kimler araç kiralayabilir gibi suallerin yanıtlarını sizlere izah etmekteyiz ve bu sayede müşterilerimizin kafasındaki sual işaretleri giderilmekte ve böylelikle şuurlu bir müşteri olarak araç kiralama işlemini gerçekleştirmektedir.

Pek çok müşterimizin merak ettiği suallerin başında da araç ile kaza yaparsam ne olur suali gelmektedir. Bu sual için sözleşmeyi işaret ederiz. Zira kontrat hem yasalar gereği hem de firmamız kaideleri gereği kaza vaziyeti konusunda maddeleri açıkça kapsamaktadır ve sizler müşterimiz olarak firmamızdan araç kiralama işlemini gerçekleştirdiğinizde sözleşmeyi de kabul etmiş olacağınızdan dolayı, kontrat maddelerini de bilmeniz gerekmektedir. Merak etmeyin bunun gibi teferruatlarla boğulmak zorunda değilsiniz zira bizlere telefon ile eriştiğinizde yada direk büromuza geldiğinizde, sizlere hem araç kiralama sürecinde istenilen belgeler ve şartlar konusunda hem de sözleşmede aracın kullanımı konusunda ehemmiyetli teferruatları ve maddeleri sizlere dile getiriyoruz ve böylelikle teferruatlara girmeden kolayca kiralama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Şimdi araç kiralamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu web sitemiz üzerinden, telefon numaralarımız ile kolayca yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz sualleri sormak ve araç kiralamak için Şanlıurfa Oto Kiralama olarak uzun yıllardır Urfa’da hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz.

Gezilecek yerleri: Balıklıgöl (Halil-ür Rahman Gölü), Aynzeliha Gölü, Eyyüp Peygamber Makamı ve Camisi, Rizvaniye Cami, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Halil-Ür Rahman Cami (Döşeme Cami), Hz. İbrahim’in Doğduğu Mağara ve Dergah Cami (Mevlid-i Halil Külliyesi), Şanlıurfa Kalesi, Tarihi Şanlıurfa Çarşıları, Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi’dir.

Şanlıurfa ilinde toplam 13 ilçe bulunmaktadır. Bunlar;

 • Akçakale
 • Birecik
 • Bozova
 • Ceylanpınar
 • Eyyübiye
 • Halfeti
 • Haliliye
 • Harran
 • Hilvan
 • Karaköprü
 • Siverek
 • Suruç
 • Viranşehir
Bu yazı admins tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Bip ile iletişime geç