0850 305 00 23

Royal Filo Car Rental - Hoşgeldiniz

Porsche elektrikli otomobiller için şarj uygulaması geliştirdi

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Porsche elektrikli otomobillere uygun şarj istasyonlarını navigasyon üzerinde tüm ayrıntılarıyla gösteren uygulama geliştirdi. Uygulama, şarj istasyonlarının konumu, müsaitlik vaziyeti, otomobili şarj etme fiyatı gibi bilgileri gerçek vakitli olarak gösteriyor.

Porsche hibrit ve elektrikli otomobiller için yenilikçi şarj uygulaması geliştirdi. “Porsche Şarj Hizmeti” ile spor otomobil üreticisi artık şarj etme işleminin tüm unsurlarını kapsayan dijital bir platforma sahip. Otomobile uygun şarj istasyonlarını harita üzerinde arayabilen ve ödeme işlemi için de merkezi olarak saklanan verileri kullanan sistem, bir hayli ülkede ve değişik para birimlerinde de hizmet verebiliyor. Porsche Şarj Hizmeti’nin fiyatsız uygulaması ve Porsche navigasyon sistemi, müşteriyi seçilen şarj istasyonuna yönlendiriyor.

Elektromobilite alanında uzun vadeli muvaffakiyet elde faktörün etkileyici otomobiller tasarlamanın yanısıra, bu arada müşteri arkadaşı bir şarj altyapısı oluşturmaktan geçtiği düşüncesiyle hareket eden Porsche, Şarj Hizmetiyle şarj işleminin her evresini müşterileri için kolaylaştırıyor. Merkezi bir dijital platform olarak sunulan hizmetle şarj işlemini gündelik hayatın bir parçası haline getirmek daha da kolaylaşıyor.

Uygulama, şarj istasyonlarının konumu ve müsaitlik vaziyeti ile beraber otomobili şarj etme fiyatı ile ilgili gerçek vakitli olarak bilgi veriyor. Kullanıcı, şarj istasyonunda kendisini sisteme tanıtmak için uygulama üzerindeki QR kodundan veyahut hizmete kaydolduktan sonra fiyatsız olarak verilen “Porsche Kimlik Kartından” faydalanıyor. Şu anda Almanya, Avusturya, İsviçre, Danimarka, Hollanda, Belçika ve Finlandiya’da sunulan şarj hizmeti, 2018 sonundan itibaren diğer ülkelere de dağılacak.

iOS veya Android işletim sistemli tüm mobil aletlerde kullanılabilen uygulamayı şimdiden indirmek olası. Şarj hizmetinin kapsamı Porsche otomobillerle hudutlu değil ve esasen tüm hibrit ve elektrikli otomobil sürücüleri tarafından kullanılabiliyor. Hizmete kaydolmak için www.porsche.com/connect-store adresini ziyaret etmek yeterli.

Bu yazı admins tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Bip ile iletişime geç