0850 305 00 23

Royal Filo Car Rental - Hoşgeldiniz

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal aylık araç kiralamanın avantajları
Kurumunuzun araç kiralama ihtiyaçları için bu kadar süre ve emek harcamadan da en iyi fiyatlı uzun dönem (aylık) araç kiralama fiyatlarına hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Tek bir araç kiralama firmasına bağlı kalmadan kiralarsınız
Aylık araç kiralama hizmetleri ile sizlere tek bir araç kiralama firmasına bağlı kalmadan, çok geniş bir havuzdan araç kiralama yapma özgürlüğü sunuyoruz. Dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarının aylık araç kiralama fiyat tekliflerini tek adımda tek yerden görüntüler, ihtiyaçlarınıza en uyan kiralamayı yaparsınız.

Siyaset ve formalitelerle zaman kaybetmezsiniz
kuruluş olarak uzun süreli araç kiralama yapmak istediğinizde özellikle filo kiralama seçeneklerinde sizi azımsanmayacak bir yük ve kağıt işi bekler. Kurumsal aylık araç kiralama icra ettiğinızde ise bu işlemler çok cüzi ve neredeyse hiç zamanınızı almayacak şekilde ayarlanmaktadır.

Uzun süreli araç kiralamanın tutarlarından, ağır taahhütler vermeden yararlanırsınız
İş ortağımız olan 100’den fazla güvenli ve önde gelen rent a car firmaları, kurumsal aylık araç kiralama ihtiyaçlarınız için en uygun aylık araç kiralama tutarlarını sunarlar. Değişen ihtiyaçlarınız ve dönemsel şartlar nedeniyle araç kiralamaya son verebilir yada 1 aydan sonrasında da devam edebilirsiniz. Son derece elastiki olan aylık araç kiralama avantajlarından uzun vadeli taahhütler vermeden yararlanırsınız.

Değişen ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlı ve en elastik uzun dehemmiyet araç kiralama fırsatları
Örneğin eğer yeni bir ekip deniyorsanız, geçici bir vazife açıyorsanız yada ne kadar süreceğini kestiremediğiniz bir süre için en ucuz fiyatla uzun dehemmiyet kiralama fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız kurumsal aylık araç kiralama tam size göre. Firmanız için dilediğiniz sayıdaki aracı, ister 1 ay ister daha uzun süreli olarak filo kiralama tutarlarıyla yarışan en iyi fiyatlarla kiralamanın rahatlığını yaşayın.

Kredi kartı blokesi olmadan araç kiralar, HGS ve trafik ödemelerini sonradan yaparsınız
Kurumsal aylık araç kiralamada uzun dönem kiralamanın avantajlarından yararlanırken bununla beraber kredi kartı blokesi olmadan araç kiralarsınız. Böylece aracı kiraladığınız süre süresince oluşabilecek trafik cezaları ve HGS şeklinde ödemeleri de daha sonra yapabilirsiniz.

Firmalara özel kurumsal esnek ödeme kolaylıklarından yararlanırsınız
Kurumsal aylık araç kiralama yaparken firmalara özel ödeme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi ister şirket kredi kartı tanımlayarak kredi kartı ile yapabilir, isterseniz havale ile araç kiralama yapabilirsiniz.

Etkinlik raporlarıyla hesabınızı bilirsiniz
icra ettiğinız araç kiralamalar, belirlediğiniz sürücüler, çalgıların teslim alınış tarihleri, ne kadar ödediğiniz, toplam maliyetleriniz benzer biçimde detayları hesabınızın kullanımı kolay etkinlik raporlarıyla takip edebilirsiniz.

Hizmette kalite ve firmanıza özel danışman
Aylık araç kiralama hizmetinden yararlandığınız da tek bir araç kiraladığınız da da kaliteli hizmet alırsınız. Kurumunuza özel danışmanınız size kiralama esnasında, aracı kullandığınız süre süresince ve hemen sonra oluşabilecek sorunlar ve ihtiyaçlarınızla ilgili yardımcı olmaktadır. Araç kiralama destek hizmetleri çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.