0850 305 00 23

Royal Filo Car Rental - Hoşgeldiniz

Batman Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Batman ilimiz Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunur. Dicle Nehri’nin kıyısında bulunan şehrin ekonomisi petrol, tarım ve hayvancılığa dayanır. Şehir hudutları içinde yer alan antik şehir Hasankeyf, mağaraları ve tarihi abideleri ile tam bir kültür mükemmelidir. Hem de Hasankeyf kazası zengin tarihi kalıntıları nedeniyle sit alanı olarak duyuru edilip, savunmaya alınmıştır. Batman’da ucuz araç kiralama hizmeti arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Beynelmilel tedarikçilerimiz sayesinde, Batman’da cazip ücrete araç kiralama fırsatını Royal Car Rental ‘da yakalayabilirsiniz. Bu konuda aşağıda sizler için hazırladığımız Batman Araç Kiralama büroları listesini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

BATMAN ARAÇ KİRALAMA

Sistemimizde; kaliteli, emin, full kaskolu ve bakımlı araç filolarına sahip olan beynelmilel araç kiralama firmaları ve mahalli rent a car firmaları bulunur. Böylelikle tek sayfa üzerinden bütün araç kiralama bürolarının tüm araç kategorileri için verdiği en iyi ücretleri görüp, karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun ücretli araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BATMAN RENT A CAR

Tarihi Neolotik Çağ öncesine dayanan Batman güzelliğini ve bereketini Dicle Nehri’nden alır. Batman; Türk ve dünya turistlerinin dikkatini çeken ve son senelerde yoğun turistik turlar tertip eden antik şehir Hasankeyf ile, şarkılara konu olan ünlü Malabadi Köprüsü ile, 4000’i aşkın mağara ve bir hayli tarihi yapısı ile gezginlerin kesinlikle görmesi şart olan duraklar arasında bulunuyor. Tarihi dokusu ve sizleri damak şölenine çağrı eden mutfağıyla Batman’ı keşfetmenin en kolay yolu, Batman araç kiralama büromuzdan son model araçlarımızdan birini seçip kiralamak. Batman Havaalanı’nda bulunan Batman rent a car büromuzdan kiralayabileceğiniz araçla Batman’a komşu olan Muş, Diyarbakır, Mardin, Siirt ve Bitlis gibi şehirleri gezip, yakın kültürleri de bulguya çıkabilirsiniz.

Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Yer Almaktadır.

Batman ilinin toplamda 5 ilçesi bulunmaktadır. Batman’ın ilçeleri; Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason’dur.

Batman ilinin toplam nüfusu 566,633’dir.

Batman’da Gezilecek Yerler; Pertükan Kalesi, Beksi Kalesi, Kandil Kalesi, Rabat Kalesi, Kozluk Kalesi, Seyyid Bilal Türbesi, İmam Abdullah Zaviyesi, Zeynel Bey Kümbeti, Hasankeyf Mağaraları, El Rızk Camii, Hasankeyf Ören Yeri, Hasankeyf Yol Geçen Hanı, Hallan Çemi Höyüğü, Hasankeyf Kalesi, Mor Aho Manastırı, Bozikan Kalesi, Mor Kiryakus Manastırı, İbrahim Bey Camii, Hızır Bey Camii, On Kemerli Köprü, Antik Kent Hasankeyf, Memikan Köprüsü, Malabadi Köprüsü’dür.

Bu yazı admins tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Bip ile iletişime geç