0850 305 00 23

Royal Filo Car Rental - Hoşgeldiniz

Ağrı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Ağrı oto kiralama profesyonel alanda deneyimli şoförlerimiz eşliğinde, gün içerisindeki programlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Programınızı bizlerle paylaştıktan ve araç sizleri talep ettiğiniz noktada karşıladıktan sonra ağrı rent a car farkını ve rahatlığını anlamanız zor olmayacak. Yukarıdaki listede de bulabileceğiniz yeni model binek araçlarımız ile programlarınıza ulaşımınızı konforlu şekilde sağlayabilirsiniz.

AĞRI ARAÇ KİRALAMA

Yoğun iş temposunda genellikle belirli noktadan ağrı havalimanına veya ağrı havalimanından belirli bir noktaya ulaşırken, firmamızın sağlamış olduğu ağrı havalimanı transferi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ağrı oto kiralama olarak sağladığımız avantajlardan faydalanmak için bizleri partneriniz olarak seçerek, yolculuk öncesini ve yolculuğunuzu kolay, konforlu ve güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bunun dışında ağrı şehirlerarası oto kiralama belirlediğiniz noktalar için de Ağrı Royal oto kiralama sizlere aynı konfor ve kalitede hizmet verecektir. Royal Car Rental olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar ağrı rent a car sektöründe de hizmet vermekteyiz. Birçok firmanın uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama taleplerini karşıladığımız gibi, talep halinde kısa dönem araç kiralamada da belirli şartlar yerine getirildiği takdirde bu taleplere de cevap vermekteyiz. Geniş araç filomuz arasından seçeceğiniz araçların tamamının bakımları periyodik olarak yetkili serviste yapılmaktadır. Araçlarımızın tamamı 2014-2018 model aralığındadır.

Ağrı ve etraf şehirlerde dizel lpg ve benzinli araçlarımızla 7/24 hizmet vermekte güven kalite gibi unsurları ön tasarıda tutarak siz değerli müşterilerimize Ağrı oto kiralama, ucuz araç kiralama olanaklarını sunmaktayız. Hizmet kalitesini belirleyecek bir hayli unsuru bünyemizde barındırarak lüks ve ekonomik sınıfta olan otomobillerimiz ile gerek hava meydanı gerek otogar hizmeti, filo kiralama ve sigorta hizmetleri ile Ağrı ARAÇ kiralama standartlarını güvenle sizlere sunmaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerimize güvenli araçlar ile yolcu edebilmesini sağlamak emeliyle ekonomik ve istikrarlı ücret siyaseti ile hizmet vermekte olup güvenilirlik, dakiklik ve emniyetin ehemmiyeti temel ilkelerimizi belirtlemektedir. Royal Car Rental olarak son model ve bakımlı araçlarımızla müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmeti aynı anda sunmaktayız. Her geçen gün filosuna en yeni araçları ilave eden firmamız hızla büyümeye devam etmektedir.

İlçeleri: Diyadin, Doğu bayazıt, Eleşkirt, Hamur, Merkez, Patnos, Taşlıçay, Tutak’tır.

Ağrı nüfusu 2017 yılına göre 536.285‘dir.

Gezilecek yerleri; Meya (Günbuldü) Mağarası, Buz Mağarası, Urartu Kalesi, İshak Paşa Sarayı, Hamur Kümbeti, Ağrı Dağı’dır.

Bu yazı admins tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Bip ile iletişime geç